Ładowanie Wydarzenia

Mikrokręgi naprawcze – warsztaty dla profesjonalistów.

18 Maj; 09:30 - 12:00
Ul. Barlickiego 5
Opole, Polska
100zł
  • To event minęło.

Zapraszamy na warsztaty wszystkich specjalistów pracujących z dziećmi – nauczycieli, pedagogów, psychologów, terapeutów zajęciowych i innych profesjonalistów zainteresowanych konfliktami w grupie dzieci i tym, jak wspierać ich uczestników.

Będziemy przyglądać się źródłom konfliktów między dziećmi, a także temu, w jaki sposób komunikacja wspiera lub utrudnia usłyszenie się. W trakcie warsztatów zapoznacie się z Mikrokręgami Naprawczymi, procesem, który umożliwia stronom konfliktu nawiązanie kontaktu i komunikację, ale także pomaga dzieciom rozpoznawać i przekazywać swoje potrzeby i emocje. Jednocześnie jest to takie narzędzie, które pomaga dzieciom budować kompetencje do samodzielnego radzenia sobie z konfliktowymi sytuacjami.

Po warsztatach będziecie potrafili rozpoznać przyczynę konfliktu, wspomóc Wasze dzieci w procesie wychodzenia z kryzysu i stworzyć warunki, które umożliwią dzieciom skorzystanie z Mikrokręgów Naprawczych.

Moduł dla specjalistów jest rozszerzony o tworzenie programów naprawczych w szkołach, budowaniu wspólnoty naprawczej w grupie oraz narzędzi, które umożliwią Wam przekazywanie zdobytej wiedzy w swoim miejscu pracy.

O prowadzącej:
Karla Orban – psycholog, absolwentka kursu Rodzicielstwo Bliskości dla Profesjonalistów prowadzonego przez Agnieszkę Stein. Od ponad dziesięciu lat pracuje z dziećmi, rodzinami i osobami dorosłymi. Ma kilkuletnie doświadczenie nauczycielskie w przedszkolach, szkołach podstawowych i liceum ogólnokształcącym. Udziela wsparcia w ramach własnej praktyki psychologicznej, wsparcia szkół i przedszkoli oraz prowadząc warsztaty dla rodziców i nauczycieli. Prywatnie mężatka i mama dwójki dzieci.

Więcej o prowadzącej: www.psychologRB.pl lub www.facebook.com/KarlaOrbanPsychologRB

Gdzie: Przystań Ośrodek Wsparcia i Rozwoju, ul. Barlickiego 5, Opole
Ile to kosztuje: 100 zł/os.
Zapisy: towarzystwo@tak.opole.pl

Szczegóły

Data: 18 Maj
Czas: 09:30 - 12:00
Koszt: 100zł
Kategoria WydarzenieWarsztaty

Miejsce

Nazwa miejsca: Przystań Ośrdek Wsparcia i Rozwoju
Adres: Ul. Barlickiego 5
Opole, Polska

+ Google Map
Telefon: 575 487 442

Organizator

Nazwa organizatora: Przystań Ośrodek Wsparcia i Roz