O nas

Ośrodek „Przystań” udziela dzieciom, młodzieży i rodzicom pomocy psychologiczno – pedagogicznej i logopedycznej w zakresie wychowania i kształcenia dzieci i młodzieży. Prowadzimy wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, zajęcia terapeutyczne, warsztaty oraz zajęcia dydaktyczne dla chcących poszerzać swoje umiejętności, zdolności i wiedzę. W naszym Ośrodku znajdą Państwo także szeroką ofertę szkoleniową dla rodziców, nauczycieli, rad pedagogicznych i indywidualnych grup.

Każdego dnia możemy spotkać się z trudnymi, traumatycznymi i wywołującymi skrajne emocje doświadczeniami. Czasem nie wiemy, jak się zachować, podświadomie wyczuwamy problem, trudność, której nie potrafimy nazwać lub właściwie przyporządkować.

Często w takiej sytuacji znajdują się osoby, na których najbardziej nam zależy – rodzina lub dzieci. To właśnie w takich momentach pragniemy Państwa wspomóc, zapewnić harmonijny rozwój psychiczny, edukacyjny, wyjść naprzeciw rozchwianym emocjom.  

Naszym celem jest praca z uczniem mającym problemy edukacyjne lub rozwojowe, ale także tym, który chce poszerzać swoje uzdolnienia. Dlatego też ze szczególną starannością wybraliśmy kadrę, a rodzaj oferowanych zajęć staramy się możliwie jak najbardziej indywidualizować.

Chcemy wspierać dzieci i młodzież,nauczycieli i rodziców. Nasze działania wspiera atmosfera Ośrodka i jego lokalizacja. Otacza nas cisza i spokój wyspy Pasieki.

Dlatego „Przystań” w biegu życia, zrób coś dla siebie i swoich bliskich!