Ludzie

Home / Ludzie

Dagmara Machoń

Oligofrenopedagog - terapeuta, trener kompetencji społecznych
Oligofrenopedagog - terapeuta, trener kompetencji społecznych, specjalizujący się w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu oraz we wsparciu uczniów o specyficznych potrzebach edukacyjnych.

Magdalena Jarocka-Bystrzycka

familiolog, pedagog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji, instruktor modelu Creighton
Familiolog, pedagog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji, instruktor modelu Creighton. Prowadzi terapię małżeństw, par i rodzin w ujęciu systemowym. Od 10 lat kierownik i specjalista w świetlicy opiekuńczo-specjalistycznej dla dzieci i młodzieży. Prywatnie: żona, mama trojga dzieci.

Katarzyna Burtna

psycholog dziecięcy
W swojej pracy towarzyszę i pomagam rodzicom oraz dzieciom. Z szacunkiem odnoszę się do ich wyborów, stawianych sobie celów. Towarzyszę im w procesie zmiany, poszukiwania rozwiązań.

Katarzyna Juros

psycholog, trener w procesie certyfikacji
Prowadzi warsztaty i szkolenia dotyczące zagadnień związanych z rozwojem osobistym. Zajmuje się także diagnozą psychologiczną oraz poradnictwem psychologicznym. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z nastolatkami i ich rodzicami.

Justyna Weigt

animator
Jestem animatorką czasu wolnego zafascynowaną pedagogiką zabawy i teatrem. Z wykształcenia jestem polonistką i anglistką, a z dziećmi pracuję od 2007 roku. Prowadziłam zajęcia teatralne w szkołach i w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Byłam instruktorką Kreatywki oraz Akademii Małych Odkrywców "Apoco?". Ukończyłam m.in. warsztaty teatralne w Akademii Sztuki i Kultury, Akademię Animatora, kurs pedagogiki cyrku, kurs Montessori. Prywatnie mam dwójkę dzieci. Na urlopie macierzyńskim założyłam Klub Mam w Opolu. W wolnych chwilach śpiewam - najchętniej tradycyjne pieśni polskie, bałkańskie lub afrykańskie. Lubię... ortografię. Naprawdę! 🙂

Małgorzata Kłopocka

psycholog, terapeuta II-stopnia EEG-Biofeedback
Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w procesie certyfikacji, terapeuta II-stopnia EEG-Biofeedback. Swoje doświadczenia zawodowe zdobywam pracując w szpitalu psychiatrycznym oraz Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Zajmuję się diagnozą oraz terapią indywidualną pacjentów oraz prowadzę gabinet terapii biofeedback.

Ewa Granat

logopeda
Pedagog, oligofrenopedagog, logopeda, bibliotekarz. Od 20 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą.

Kamila Żędzianowska

nauczyciel polonista, oligofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny
Jestem polonistką zakochaną w alternatywnych metodach kształcenia, a także oligofrenopedagogiem oraz terapeutą pedagogicznym.

Dorota Czauderna-Pracka

kierownik ośrodka, nauczyciel anglista, terapeuta pedagogiczny
Z wykształcenia jestem anglistką, diagnostą oraz terapeutą. Specjalizuję się w alternatywnych metodach kształcenia. Posiadam doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi, jak i osobami dorosłymi. Byłam mentorem, koordynatorem programów CEO, pracowałam dla Uniwersytetu Warszawskiego i jestem współautorką programu dla uzdolnionych.

Karolina Tomiczek-Kudła

psycholog i psychoonkolog
Na co dzień wspieram pacjentów i ich rodziny w procesie choroby nowotworowej jak i podczas żałoby. Moimi pacjentami są zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Praca jest moją pasją, a kontakt z drugim człowiekiem dostarcza mi ogromnej satysfakcji.

Kamila Dominiak

psycholog kliniczny
Jestem absolwentką Uniwersytetu Opolskiego, psychologiem (o specjalności: psychologia kliniczna) oraz pedagogiem resocjalizacyjnym. Ukończyłam 2-letnie Studium Psychoterapii Młodzieży przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz Kurs Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu.