Ludzie

Home / Ludzie

Agnieszka Granat

Terapeuta SI, fizjoterapeuta
Z zawodu i zamiłowania jest fizjoterapeutką, terapeutką integracji sensorycznej oraz terapeutką ręki.  Obecnie zajmuje się kompleksową fizjoterapią dzieci z różnymi niepełnosprawnościami. Specjalizuje się również w terapii oraz diagnozie dzieci i młodzieży z zaburzeniami przetwarzania procesów integracji sensorycznej.

Dagmara Machoń

Oligofrenopedagog - terapeuta, trener kompetencji społecznych
Oligofrenopedagog - terapeuta, trener kompetencji społecznych, specjalizujący się w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu oraz we wsparciu uczniów o specyficznych potrzebach edukacyjnych.

Justyna Weigt

animator
Jestem animatorką czasu wolnego zafascynowaną pedagogiką zabawy i teatrem. Z wykształcenia jestem polonistką i anglistką, a z dziećmi pracuję od 2007 roku. Prowadziłam zajęcia teatralne w szkołach i w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Byłam instruktorką Kreatywki oraz Akademii Małych Odkrywców "Apoco?". Ukończyłam m.in. warsztaty teatralne w Akademii Sztuki i Kultury, Akademię Animatora, kurs pedagogiki cyrku, kurs Montessori. Prywatnie mam dwójkę dzieci. Na urlopie macierzyńskim założyłam Klub Mam w Opolu. W wolnych chwilach śpiewam - najchętniej tradycyjne pieśni polskie, bałkańskie lub afrykańskie. Lubię... ortografię. Naprawdę! 🙂

Kamila Dominiak

psycholog kliniczny
Jestem absolwentką Uniwersytetu Opolskiego, psychologiem (o specjalności: psychologia kliniczna) oraz pedagogiem resocjalizacyjnym. Ukończyłam 2-letnie Studium Psychoterapii Młodzieży przy Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz Kurs Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu.

Kamila Żędzianowska

nauczyciel polonista, oligofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny
Jestem polonistką zakochaną w alternatywnych metodach kształcenia, a także oligofrenopedagogiem oraz terapeutą pedagogicznym.

Katarzyna Burtna

psycholog dziecięcy
W swojej pracy towarzyszę i pomagam rodzicom oraz dzieciom. Z szacunkiem odnoszę się do ich wyborów, stawianych sobie celów. Towarzyszę im w procesie zmiany, poszukiwania rozwiązań.

Katarzyna Juros

psycholog, trener w procesie certyfikacji
Prowadzi warsztaty i szkolenia dotyczące zagadnień związanych z rozwojem osobistym. Zajmuje się także diagnozą psychologiczną oraz poradnictwem psychologicznym. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z nastolatkami i ich rodzicami.

Katarzyna Lalak

psycholog, logopeda
Jest absolwentką Uniwersytetu Opolskiego. Ukończyła psychologiczne Wyższe Studia Magisterskie oraz Podyplomowe Studium Logopedyczne. Na co dzień, jako psycholog i logopeda prowadzi terapię grupową i indywidualną, warsztaty tematyczne, zajmuje się poradnictwem oraz szeroko rozumianą pomocą psychologiczną i logopedyczną.

Magdalena Jarocka-Bystrzycka

familiolog, pedagog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji, instruktor modelu Creighton
Familiolog, pedagog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji, instruktor modelu Creighton. Prowadzi terapię małżeństw, par i rodzin w ujęciu systemowym. Od 10 lat kierownik i specjalista w świetlicy opiekuńczo-specjalistycznej dla dzieci i młodzieży. Prywatnie: żona, mama trojga dzieci.

Małgorzata Kłopocka

psycholog, terapeuta II-stopnia EEG-Biofeedback
Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w procesie certyfikacji, terapeuta II-stopnia EEG-Biofeedback. Swoje doświadczenia zawodowe zdobywam pracując w szpitalu psychiatrycznym oraz Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Zajmuję się diagnozą oraz terapią indywidualną pacjentów oraz prowadzę gabinet terapii biofeedback.